Skip to main content
CTOS TechnicianOperationsPublications

Technik Montażu – Warsaw

By 11 June 2024July 12th, 2024No Comments

Technik Montażu – Warsaw

Poland, Warsaw

Operations

Apply now

Your Challenge

Twoje obowiązki

Szukasz pracy w obszarze systemów komputerowych oraz automatyki przemysłowej? Lubisz wyzwania, a przy tym posiadasz dobrą organizację pracy? Jeżeli znasz język angielski i potrafisz czytać dokumentację techniczną – to właśnie takiej osoby szukamy!

Your responsibility

Twoje obowiązki

Twoim głównym zadaniem będzie montaż i konfiguracja komputerów w oparciu o indywidualne zamówienia klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dużą rolę będzie tutaj odgrywać znajomość budowy komputerów, systemów operacyjnych oraz umiejętność pracy zespołowej. Dodatkowym atutem z pewnością będzie posiadane już doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.

Who Are You

Kogo szukamy?

Znasz się dobrze na budowie i montażu komputerów. Masz doświadczenie w pracy z podzespołami i częściami komputerowymi, instalowanie oprogramowania nie stanowi dla Ciebie problemu, a umiejętność czytania dokumentacji technicznej nie jest Ci obca. Potrafisz rozwiązywać problemy samodzielnie, odnajdujesz się w pracy zespołowej i cechuje Cię wysoka kultura osobista. Jeżeli posiadasz doświadczenie w złożonych, długo i krótko terminowych projektach, a ponadto mówisz i czytasz biegle w języku polskim oraz angielskim – jesteś naszym idealnym kandydatem!

How Do We See The Future

Jak widzimy Twoją przyszłość?

Praca na stanowisku technika montażu pozwala w sposób dokładny poznać szeroką gamę oferowanych przez Advantech produktów dla automatyki przemysłowej a także najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w projektach lokalnych oraz Europejskich, pozwala na stawianie sobie nowych wyzwań, które dają możliwość rozwoju w strukturach firmy, zarówno w dziale technicznym, sprzedaży, jak i w kierunku administracji biurowej.

Who Is Advantech

Czym zajmuje się Advantech?

Advantech to istniejący na rynku od 1983 roku producent innowacyjnych rozwiązań i urządzeń automatyki, systemów informatycznych do przetwarzania danych i komunikacji w środowisku przemysłowym. Jest globalnym liderem segmentu komputerów IPC, czynnie wyznaczającym kierunek w obszarze przemysłowego Internetu Rzeczy. Oferujemy klientom wydajne systemy komputerowe, charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich sektorach gospodarki.


At Advantech, we care about your added value to our company and our culture. We welcome all people to apply at our open company, disregarding race, religion, sexuality or gender (m/f/d). Advantech has zero tolerance for any form of discrimination.

Personal profile

PDF, DOC, DOCX (max 8 MB)
(max 8 MB)
Add

Contact Details

Address details

Wishes

Motivation & Source


CAPTCHA code

Your candidate journey

A seamless and welcoming experience for candidates from the moment they first engage with us. From the initial outreach to the final onboarding, we prioritize transparency, communication, and care to ensure that every candidate feels valued and supported throughout their journey with us. All to match expectations.

1. Applications

You apply by filling out the application form and uploading your resume.

2. Invitation

We will inform you if we want to invite you to a call for a short introduction.

3. Conversation

We meet for one or more interviews.